Афера Трампа-Зеленського.

Хроніка 01.‎05.‎2025  



Підписання якоюсь "Свириденко" міжнародного договору є грубим порушенням і перевищенням повноважень посадовою особою з усіми наслідками, що випливають з цього.  Стаття 106 Конституції України закріпляє право укладання міжнародних договорів виключно за президентом України (п.3 ст. 106) і забороняє президенту України передавати ці повноваження іншим особам або органам.(п. 31 ст. 106).  Крім того законодавство України не передбачає процедури ратифікації міжнародних договорів рішенням Верховної Ради. Законодавство України передбачає надання  законом  згоди  на  обов’язковість  міжнародних  договорів  України (Конституція Стаття 85 п.32) 

Хроніка 30.‎04.‎2025   1153 доба війни 

Юлія Свириденко,    перший віцепрем'єр-міністр і міністр економіки України, самий високооплачуваний лектор України (див. 12.‎04.‎2025) , заявила в США,   що "угода про копалини" потребує ратифікації Верховною Радою. Це вона зрозуміла після двох місяців "конструктивних переговорів" ...    Хочеться подивитись, як Верховна Рада "голосами" системи "РАДА"  буде ратифікувати угоду, що напряму суперечить українському законодавству 

Закон України Закон «Про інститути спільного вестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)»  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5080-17#Text

Стаття 4. Учасники інституту спільного інвестування Держава або територіальна громада, а також юридичні особи, частка державної або комунальної власності в яких перевищує 25 відсотків, не можуть бути учасниками інституту спільного інвестування.

 Уважно читаємо текст т.з. "Угоди"*. Відразу під преамбулою 

" Уряд Сполучених Штатів Америки та Уряд України (кожен, «Учасник») цим укладають цю Двосторонню Угоду про встановлення положень та умов інвестиційного фонду реконструкції з метою поглиблення партнерства між Сполученими Штатами Америки та Україною, як це викладено в цьому документі."

Те, що збираються створювати два цих "фінансових генії" від імені своїх держав в договорі іменується "інвестиційним фондом".

Відкриваємо Закон України Закон «Про інститути спільного вестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)»  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5080-17#Text

Стаття 4. Учасники інституту спільного інвестування

Держава або територіальна громада, а також юридичні особи, частка державної або комунальної власності в яких перевищує 25 відсотків, не можуть бути учасниками інституту спільного інвестування.

* https://timeze2019.blogspot.com/2025/02/blog-post.html

Будь-які дії українських посадових осіб держави в цьому напрямку є спробою розкрадання державної власності в особливо великих розмірах. 


1 комментарий:

Анонимный комментирует...

Саме так. Під тиском шантажу щодо розкрадання коштів громадян США вони думають лише про збереження награбованого будь-яким, навіть незаконним способом.